دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

انتخاب سلاح و ادوات جنگی، پذیرفتن قرارداد کشتن یک هیولا، آماده شدن برای نبرد، جدالی سهمگین و شکار هیولا، گرفتن دستمزد و به دست آوردن غنائم، قوی‌تر شدن سلاح‌ها و جنگ‌افزارها و پذیرفتن قراردادی جدید. این چرخه، خلاصه‌ای است از بازی Monster Hunter: World ، که ژانویه امسال یعنی سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های Play Station 4 و Xbox One توسط کمپانی Capcom منتشر گردید و احتمالاً همین امسال برای Microsoft Windows نیز عرضه خواهد شد. از سال ۲۰۰۶ تا کنون «شکارچی هیولا: جهان» اولین نسخه‌ از این سری است که در انحصار کنسول‌های کمپانی نینتندو نیست( حدود ۱۲ سال پیش Monster Hunter 2 برای Play Station 2 منتشر شده بود).

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter Worldدر بازی Monster Hunter World که از این به بعد، به آن MH:W خواهیم گفت، همچون عناوین قبلی این سری، بازیباز بازی را در نقش یک شکارچی آغاز می‌نماید. پس از شخصی‌سازی ظاهر کاراکتر اصلی بازی و پالیکو(گربه همراه بازیباز) شکارچی برای کمک به گروهی از محققان، به سرزمین «New World» سفر می‌کند تا هم در برابر خطرات این منطقه، از آن‌ها دفاع کند و هم هیولاهای خاصی را شکار کرده تا گروه بتواند بر روی آن‌ها، تحقیقات مورد نظرش را انجام دهد. در این سفر کشتی آن‌ها از طرف یک اژدها به نام زورا مگ‌داروس مورد حمله قرار می‌گیرد. شکارچی و همکارش از دیگر اعضای گروه جدا می‌شوند. آن‌ها باید با تلاش خود، به مقر اصلی و امن بازی، یعنی آسترا رسیده تا آماده ماجراهای بعدی شوند، که این ماجراها چیزی جز کشتن هیولاهای گوناگون نخواهد بود.

 

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter Worldموجودات با یکدیگر ارتباط داشته و اگر دعوا و یا جدالی مشاهده کنند بعضاً خود نیز وارد آن می‌شوند تا شاید از این آشفته‌بازار نفعی ببرند. موجودات کوچک‌تر معمولاً سعی می‌کنند ضعف جثه خود را با حرکت کردن و جنگیدن به صورت گروهی جبران کنند و هیولاهای بزرگ بعضاً برای قدرت‌نمایی و نشان دادن آن که خود رئیس منطقه‌اند، به نزاع و دعوا با یکدیگر می‌پردازند. در بازی بسیار پیش می‌آید که گیمر برای کشتن هیولایی بزرگ در تقلاست و به یک‌باره هیولای عظیم و قدرتمند دیگری نیز به دعوا با هیولای دیگر وارد شده و ناخودآگاه کمک‌حال بازیباز خواهد شد. نبرد خونین و نفس‌گیری که میان دو غول قدرتمند شکل‌گرفته، به همراه انیمیشن‌های بسیار باکیفیت و خارق‌العاده‌‌ طراحی شده برای آن، حس و حالی حماسی به بازی می‌دهد و نتیجه، به وجود آمدن صحنه‌هایی از جدال موجوداتی است که مشابه آن‌ها را بارها در مستند‌های حیوانات دیده‌ایم و ما را به وجد آورده‌اند.

 

دانلود ترینر سالم بازی Monster Hunter World

که سایت ترینر یازی مستر گیمز ترینر Monster Hunter World قرار داده که شما می توانید لینکش دانلود کنید

بازدیدها: 441

مدیر سایت

Read Previous

دانلود ترینر سالم بازی Two Point Hospital

Read Next

دانلود ترینر سالم بازی yakuza 0

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *