دانلود ترینر Darksiders 3

       دانلود ترینر Darksiders 3

دانلود ترینر Darksiders 3

عرضه‌ی سومین قسمت از مجموعه‌ی «دارک سایدرز» با فاصله‌ای شش ساله از زمان انتشار بازی Darksiders II که به خاطر ورشکست شدن کمپانی THQ، خریداری نشدن IP بازی تا چند ماه پس از این اتفاق و هزاران مشکل تولیدی دیگر اتفاق افتاد، همان‌قدر که نگران‌کننده به نظر می‌رسید، خوشحال‌کننده هم بود.

دانلود ترینر Darksiders 3

دانلود ترینر Darksiders 3

چون داستان بلند، نه‌چندان پیچیده و دوست‌داشتنی این سری، واقعا لیاقت ادامه پیدا کردن را داشت و بعد از همراهی با War و Death در دو بازی اول مجموعه، بالاخره یک روز هم باید نوبت دو سوار دیگر آخرالزمان می‌شد. در این حین، کار به جایی رسید که همه‌ی مخاطبان اصلی و پروپاقرص مجموعه، علی‌رغم آن که امکان داشت که با توجه به این حجم از موانع قرارگرفته در پروسه‌ی ساخت اثر مورد بحث، Darksiders 3 اصلا تبدیل به ساخته‌ای در حد و اندازه‌ی دو بازی قبلی نشود، خواستار از راه رسیدن قسمت سوم آن شدند و با پخش شدن کوچک‌ترین شایعه‌ای درباره‌ی آن، هیجان‌شان را ابراز می‌کردند.

دانلود ترینر Darksiders 3دانلود ترینر Darksiders 3

هیجانی که بعد از انتشار اولین تریلرها به اوج خودش رسید و بعد هم به مانند همیشه، جای خود را به نگرانی‌های زیادی درباره‌ی کیفیت بخش به بخش محصول نهایی داد. ولی خبر خوب این است که سومین «دارک سایدرز»، واقعا لیاقت یدک کشیدن نام این مجموعه را دارد و نود درصد عناصر تعریف‌کننده و مهم آن را در قالب خودش و به شکلی عالی، تحویل‌تان می‌دهد.

دانلود ترینر Darksiders 3

دانلود ترینر Darksiders 3مهم‌ترین ویژگی Darksiders 3 که از همان ساعات آغازین تجربه‌اش توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند، چیزی نیست جز نقشه‌ی پیچیده و وام‌گرفته‌اش از عناصر سبک مترویدوانیا که به بیان نادقیق، شبیه به نسخه‌ی ساده‌تر و قابل فهم‌تری از نقشه‌ی آثاری مانند بازی«بلادبورن» (Bloodborne) به نظر می‌رسد. نقشه‌ای که شاید در حقیقت آن‌چنان هم بزرگ نباشد، اما سازندگان به قدری بخش به بخش آن را هوشمندانه و جذاب به یکدیگر متصل کرده‌اند که به قول خودشان وارد شدن به آن، حس گیر افتادن در یک سیاه‌چاله‌ی پیچ‌درپیچ با دشمنان متفاوت را می‌دهد.

دانلود ترینر Darksiders 3

ترینر سالم بازی دارک سایدر ۳ (Darksiders III)(Darksiders 3) در سایت مستر گیمز برای دانلود شما دوستان قرار داده شده است که بصورت رایگان برای دانلود قرار گرفته شده است که با دانلود این ترینر بتوانید راحتر بازی در رکاب تاریکی ۳ را انجام بدید و از آن لذت ببرید

دانلود ترینر بازی

بازدیدها: 397

مدیر سایت

Read Previous

دانلود ترینر بازی Just Cause 4

Read Next

دانلود ترینر بازی Hitman 2

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *