دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

بازی Prey شما را وارد ماجرایی کلیشه‌ای می‌کند که داستانش ‌می‌تواند شما را تا آخر پای بازی بنشاند و مبارزاتش با موجودات بیگانه شما را از بازی دور کند! با بررسی بازی Prey همراه مستر گیمز  باشید.

 

دانلود ترینر بازی Prey

 

دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

بارها و بارها شده که در بازی‌های سبک علمی تخیلی، به ایستگاه‌های فضای‌ای رفتیم که بیگانه‌های عجیب و غریبی در آن رخنه کرده‌اند و خدمه آن را به بدترین شکل ممکن از بین برده‌اند. از بازی Doom گرفته که ما را به مریخ برد و در آن حمام خون راه انداختیم، تا Dead Space که در محیط‌های تاریک و خالی از سکنه، ترس را به جان بازیکنان می‌انداخت. همه این بازی‌ها اهداف مشترکی داشتند؛ جان سالم به در بردن از مهلکه‌ای گاه خطرناک، گاه مرموز و گاه عجیب و غریب.

دانلود ترینر بازی Prey

دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

جدیدترین بازی استودیو Arkane، یعنی بازی Prey، دقیقا همان راه کلیشه‌ای را پیش می‌گیرد که دیگر بازی‌های این سبک پیش گرفتند؛ گرفتار شدن در ایستگاهی پر از بیگانه‌های عجیب و غریب که باید از دست آن‌ها فرار کرد. اما خب همانطور که هر کدام از این بازی‌ها سبک روایت خاص خود را دارند، Prey هم سبک خود را دارد و توانسته المان‌هایی در بازی خود قرار دهد که شما را تا آخر پای بازی بنشاند، اما در عین حال مشکلاتی دارد که شاید شما را خیلی زود از بازی دور کند.

دانلود ترینر بازی Prey

دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

داستان بازی Prey مربوط به یک ایستگاه فضایی به نام Talos I می‌شود که در یکی از روزها، موجود عجیب و غریبی که محققین نام آن‌ها را تایفون‌ گذاشتند، به این ایستگاه حمله می‌کند و دانشمندان از فرصت استفاده کرده و روی آن‌ها تحقیق می‌کنند. شما نیز در نقش «مورگان یو» که می‌توان بین جنس مذکر و مونث آن یکی را انتخاب کرد، همراه با برادر خود، الکس یو، دو تن از اعضای اصلی این ایستگاه فضایی هستید. اما داستان از جایی شروع می‌شود که شما به عنوان شخصیت مورگان یو، از خوابی بیدار می‌شوید که هیچ چیز به خاطر ندارید، این که تایفون‌ها چه هستند و از کجا آمده‌اند، شما وارد چه ماجرایی شده‌اید و چه کسی مسئولیت این خرابی‌ها را برعهده دارد؛ مورگان همه چیز را فراموش کرده‌ است. طی اتفاقاتی عجیب که خودتان باید آن را تجربه کنید، مورگان یو ویدیوهایی را مشاهده می‌کند که پرده از اسرار عجیب تایفون‌ها برمی‌دارد و او باید کل ایستگاه فضایی Talos I را نابود کند

دانلود ترینر سالم بازی Prey 2017

ما برای شما لینک دانلود را در زیر قرار می دیم که شما دانلود کنید این فایل در سرور پیکو فایل می باشد .گروه جمع آوری مستر گیمز

لینک دانلود فایل

(Visited 13 times, 1 visits today)