دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

۲K اقدام به انتشار جزئیاتی از ویژگی‌ها و بخش‌های موجود در WWE 2K18 کرده است.

در WWE 2K18 شاهد بهبود برخی از بخش‌ها مانند MyCAREER و MyPLAYER هستیم و این درحالی است که این بازی، از ویژگی‌هایی تازه‌ای نظیر موتور گرافیکی جدید بهره می‌برد و همچنین، یک حالت Road to Glory جدید را به ارمغان می‌آورد.

ترینر بازی WWE-2K18

دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

۲K جزئیات زیر را از WWE 2K18 به اشتراک گذاشته است:

Creation Suite: این بخش عمیق‌تر و باجزئیات‌تر شده است و شامل یک ویژگی ایجاد مسابقه‌ی جدید و بهبودهایی در بخش ساخت سوپراستار، سالن و ویدئو می‌شود.
MyPLAYER: تجربه‌ی جدید بخش MyPLAYER استایل‌های مبارزه و یک سیستم ارتقا و پیشرفت جدید را در اختیارتان می‌گذارد.
MyCAREER: تجربه‌ی جدید بخش MyCAREER شامل یک داستان تازه و پشت صحنه‌ی جدیدی می‌شود که شخصیت‌های این بخش می‌توانند به راحتی در آن گشت بزنند و با دیگر سوپراستارهای WWE تعامل داشته باشند و به آن‌ها کمک کنند.
Road to Glory: یک حالت کاملاً جدید که به بازیکنان اجازه می‌دهد با شخصیت‌های MyPLAYER خود با دیگران برای رویدادهای PPV به رقابت بپردازند.
موتور گرافیکی جدید: جلوه‌های بصری جدید، نورپردازی‌های و افکت‌های دوربین جدید و پوست و لباس‌‌های طبیعی‌تری را ارائه می‌دهند.
تیم گزارشگری جدید: معرفی تیم گزارشگری جدید سه‌نفره که Michael Cole ،Byron Saxton و Corey Graves در آن حضور دارند.
بهبودها و اضافات اصلی جدید به گیم‌پلی: مجموعه‌ای از بهبودها، WWE 2K18 را به کامل‌ترین و واقع‌گرایانه‌ترین نسخه‌ی WWE تاکنون تبدیل می‌کند

دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

ترینر بازی WWE18

دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

نورپردازی خاص WWE، مدلسازی کاراکترها و استفاده از تکنولوژی موشن کپچر در این بازی موجب شده که هر یک از سوپراستارها زنده و طبیعی به نظر برسند. با اینکه همچنان، تفاوتی در طراحی افرادی که در رده‌های بالاتر این ورزش قرار دارند با نفراتی که چندان رده بالا نیستند وجود دارد؛ اما این تفاوت نسبت به نسخه‌های سال‌های گذشته بسیار کمتر شده است و از منظری دیگر نمایش‌های ورود این افراد به رینگ مسابقه همچنان در مرکز توجه توسعه‌دهندگان قرار دارد. جزئیات کوچک، مانند اثرات عمل جراحی و یا کشیدگی پوست بدن این ورزشکاران از جمله دیگر نکاتی است که باید در نقد و بررسی بازی WWE 2k18 به آنها اشاره کرد. در بازی عضلات ورزشکاران تعریف شده و زمانی که آنها حریف را بر روی شانه‌های خود می‌برند می‌توانیم رگ‌های روی این عضلات و منقبض شدن آنها را مشاهده کنیم.

دانلود ترینر سالم بازی WWE 2K18

ما این ترینر را برای شما اماده کردیم که ساخته شده شرکت فلینگ می باشد و اینم لینک دانلود ترینر بازی

    دانلود ترینر سالم بازی

(Visited 149 times, 1 visits today)