دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

یکی از بازی‌های مورد انتظار سال مخصوصا برای طرفداران آثار ژاپنی و انیمه‌ها، بازی Jump Force بود؛ اثری مبارزه‌ای که قصد داشت با گرد هم آوردن شخصیت‌های مختلفی از دنیای انیمه‌ها، تجربه جذابی رقم بزند و علاقه‌مندان را درگیر مبارزه‌ی هیجان‌انگیزی کند.

 

دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

این بازی توسط استودیو اسپایک چان‌سافت ساخته شد و باندای نامکو مشهور هم وظیفه انتشار آن را برعهده داشت. با این حال و علی‌رغم انتظارات بالایی که از این اثر می‌رفت، نمره‌های بازی نشان می‌دهند که Jump Force نتوانسته اصلا و ابدا در حد این انتظارات ظاهر شود و بیش‌تر یک تجربه ضعیف است که مشکلات متعددی در بخش بخش خود دارد.

 

دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

Jump Force در واقع به مناسبت ۵۰ سالگی مجله مانگای شونن جامپ ساخته شده است و در آن شاهد حضور شخصیت‌های متعددی از مجموعه‌هایی چون Dragon Ball ،Hunter × Hunter و One Piece هستیم. مبارزات بازی به شکل سه شخصیت در برابر سه شخصیت صورت می‌گیرند و هریک از کاراکتر‌ها، قدرت‌ها و ضربات ویژه خودشان را دارند که به بازیکن اجازه می‌دهد کمبو‌های مختلف را روی دشمنان اجرا کنند.

 

دانلود ترینر سالم بازی Jump Force

در مجموع، می‌توان گفت که Jump Force اصلا و ابدا آن بازی مبارزه‌ای جذابی که انتظارش را داشتیم نیست. با این حال همان‌طور که اکثر منتقدین هم اشاره کرده‌اند، شاید صرفا به عنوان یک تجربه چندساعته برای افرادی که عاشق مانگا و انیمه‌ها هستند، جذابیت داشته باشد

 

Infinite Health Max Ability Gauge Freeze Timer One hit KIll Super Speed Infinite Money Infinite Ex Infinite SP Infinite Items

 

ترینر این بازی در سایت مستر گیمز جمع آوری شده است

لینک دانلود:

بازدیدها: 82

مدیر سایت

Read Previous

دانلود ترینر سالم بازی Resident Evil 2

Read Next

دانلود ترینر سالم بازی bright memory episode 1

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *